Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri

Çalışma ve yaşam alanlarının temizliği, sağlık, konfor ve verimlilik açısından büyük önem arz etmektedir. Bu sebeple temizlik hizmeti verecek olan kuruluş; insan sağlığı prensibi doğrultusunda hareket etmeli, tesisin genel çalışma düzenini aksatmamalı, iş sağlığı ve güvenliğine dair yasaya uygun davranmalı ve çevreye karşı olan sorumlulukları doğrultusunda doğa dostu temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanmalıdır.

Teknik Yönetim; temizlik ve ilaçlama hizmeti vereceği müşterilerine özel bir iş planı hazırlamakta ve bu plan doğrultusunda hareket ederek günlük, haftalık ya da aylık periyotlar hâlinde genel temizlik hizmetleri, dış cephe ve cam temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmeti, sert zemin temizliği ve cilalama hizmeti, endüstriyel temizlik, haşere kontrol ve ilaçlama hizmetleri vermektedir.

Teknik Yönetim; uzman yöneticileri, profesyonel temizlik personeli, modern ve kaliteli ekipmanları ile plaza, konut, otel, hastane, alışveriş merkezi, fabrika gibi çalışma ve yaşam alanlarının temizlik gereksinimlerini; insan ve çevre sağlığına zarar vermeden, çalışma ve yaşam alanlarındaki faaliyetleri etkilemeden, en hızlı ve en etkili şekilde çözümlemektedir.