Kurumsal

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin önde gelen entegre hizmet grupları arasında yer alan Teknik Yönetim, tesis yönetiminde kusursuz başarıyı sağlamak için süreçlerin oluşturulması, yapılandırılması ve yönetimi noktasında benzersiz bir sistemle çalışır. Saygın partner kuruluşları ve profesyonel kadrosuyla temizlik, güvenlik, entegre tesis yönetimi, teknik bakım, personel destek hizmetleri alanlarında uluslararası standartlarda hizmet veren Teknik Yönetim, tesisinizin verimliliğinin artırılması ve konforlu bir çalışma ortamının sağlanması amacıyla yenilikçi çözümler sunar.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilikçi çözümler üreterek organizasyonel verimliliği artırmak; deneyim paylaşma ve birlikte gelişme anlayışıyla partner kuruluşlarımıza, çalışanlarımıza ve toplumumuza değer katmak.

VİZYONUMUZ

Başarı ve sonuç odaklı çalışarak tesis yönetimi alanında her zaman en kaliteli hizmeti sunmak, ülkemizde ve tüm dünyada entegre tesis yönetimi hizmetleri anlayışında gelişmelere öncü olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

İş süreçlerinin değerlendirilmesi ve performans geliştirici yaklaşımların belirlenmesi ile toplam kalite felsefesini geliştirmek, sürekli iyileştirme yaklaşımı içerisinde her aşamada verimliliği artırmak ve müşterilerimize her daim kusursuz bir hizmet sunmak kalite politikamızın temelini oluşturmaktadır.