Güvenlik Hizmetleri

5188 Sayılı Özel Güvenlik Kanunu gereği; özel güvenlik hizmetleri yalnızca bu hizmeti sağlayan kurum ve kuruluşlarca verilebilmektedir. Bu kapsamda Teknik Yönetim, güvenlik hizmetlerini saygın partner şirketlerinden biri olan Pamir Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. aracılığı ile yürütmektedir.

Teknik Yönetim grup şirketleri bünyesinde yer alan Pamir Özel Güvenlik ve Eğitim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. sadece alanında uzman kişileri seçerek oluşturduğu profesyonel kadrosu, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve global standartlardaki kalite politikasıyla hizmet verdiği kişi ve kurumların güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı garantilemektedir.

Tesis güvenliği hizmetlerinin kusursuz bir şekilde ve profesyonel bir ekip tarafından sağlanması gerekmektedir. Bu kapsamda Teknik Yönetim ekibi, tesise yönelik tehditleri belirlemekte, tesis özellikleri ve bölge risk potansiyeline göre kapsamlı bir koruma ve güvenlik planı tasarlamaktadır. Bu doğrultuda tesis yerleşim planı incelenerek acil durum hareket tarzları, acil durum iletişim bilgileri, görev yerleri gibi prosedürler belirlenmekte ve güvenlik talimatları oluşturulmaktadır.

Koruma ve güvenlik planının oluşturulması neticesinde X-Ray cihazları ve el dedektörleri ile çalışanların ve ziyaretçilerin giriş-çıkış kontrolü, CCTV kameralar aracılığı ile 7/24 tesis kontrolü; otopark ve depolara giriş-çıkış gerçekleştiren araçların denetimi; doğal afet, yangın ve hırsızlık olaylarına karşı müdahaleyi esas alan fiziki ve elektronik güvenlik önlemleri alınmaktadır.