Entegre Tesis Yönetimi Hizmetleri

Entegre tesis yönetimi, işletmenin sınırlı kaynaklarında tasarruf sağlamak ve mali verimliliği artırmak adına hizmet sağlayıcı kuruluşun sunduğu farklı hizmetleri birbirini destekleyecek şekilde yapılandırması ve tek bir çatı altında birleştirmesi işlemidir.

Teknik yönetim, işletme adına ölçülebilir bütçeler ve rasyonel yönetim planları hazırlayarak kaynakların verimli kullanılmasını sağlamakta ve genel işletme giderlerini %30 oranında azaltmaktadır. Bu kapsamda Teknik Yönetim, entegre tesis yönetimi alanında müşterilerine aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Teknik işletim: Aidat toplama, gelir-gider takibi, genel hukuki işler yönetimi, kiralama yönetimi, banka işlemleri.

Teknik bakım ve tadilat: Elektronik, mekanik ve sıhhi sistemlerin periyodik bakımı, genel boya ve tadilat işlemleri, enerji yönetimi, arıza tespiti ve onarım.

Temizlik ve ilaçlama: Periyodik temizlik, dış cephe ve cam temizliği, inşaat sonrası temizliği, sert zemin temizliği, endüstriyel temizlik, haşere kontrol ve ilaçlama.

Güvenlik: Güvenlik risk analizi, acil eylem ve sivil savunma plânlarının hazırlanması,fiziki ve elektronik güvenlik önlemleri.

Dış Kaynak Personel Temini: Ofis hizmet elemanı, lojistik hizmet elemanı, catering hizmetleri, resepsiyon hizmetleri, çağrı merkezi hizmetleri.

Bitki Bakımı ve Peyzaj:Bahçe ve ofis bitkilerinin bakımı, peyzaj çalışmaları, budama, gübreleme, otomatik ve manuel sulama sistemlerinin kurulumu.

Vale ve Otopark Yönetimi: Otopark alanı ve araç kapasitesi ölçümü; park yönlendirme, güvenlik ve mekanik sistemlerin kurulumu ve işletimi; abone, tahsilat işlemleri, vale yönetimi.