Bahçe Bakım ve Peyzaj Hizmetleri

Doğayla iç içe olmanın insanlar üzerinde dinlendirici bir etkisi vardır ve üretkenliği artırdığı klinik testlerle ispatlanmıştır. Bu yüzden tesislerde daha huzurlu bir çalışma alanı yaratmak ve ortama daha estetik bir görünüş kazandırmak adına tesislerdeki yeşil alanlar artırılmalıdır.

Teknik Yönetim; bahçıvanların, ziraat mühendislerinin ve peyzaj mimarlarının bulunduğu profesyonel kadrosuyla tesis yapısına en uygun peyzaj tasarımını belirleyerek iç ve dış çevre düzenine estetik bir görünüş kazandırmaktadır.

Teknik Yönetim; sağlayacağı bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri kapsamında öncelikli olarak tesis analizi gerçekleştirmekte ve bu analiz neticesinde yeşil alan ve peyzaj uygulamalarını projelendirmektedir. Tasarlanan proje kapsamında toprak, bitki, fidan ve çim temin edilmekte; otomatik ve manuel sulama sistemleri kurulumu gerçekleştirilmekte; yapay göl, şelale, çit, aydınlatma gibi peyzaj uygulamaları oluşturulmakta ve budama, gübreleme, zirai ilaçlama gibi periyodik bakım hizmetleri sağlanmaktadır.